kredyt hipoteczny na budowę domu

Doradca kredytowy

Pomagamy w otrzymaniu kredytów hipotecznych przy współpracy z doradcą finansowym Żanetą Chryczyk, która w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt banków oferujących szereg możliwości finansowania dowolnych inwestycji.

Żaneta Chryczyk

Od blisko 12 lat zajmuję się pomocą w uzyskaniu kredytów bankowych. W tym czasie zaufało mi wielu Klientów, którzy dzisiaj mogą się cieszyć z własnego domu lub mieszkania. Moim wielkim atutem jest doświadczenie w pracy w największych bankach udokumentowane dyplomami i wyróżnieniami. Aktualnie w zakresie kredytów hipotecznych współpracuje z największymi bankami w Polsce.

Decydując się na współpracę ze mną, daję gwarancję indywidualnego podejścia oraz wybór najkorzystniejszej oferty. Dzięki współpracy ze mną moi klienci zyskują przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystkie zapisy w dokumentach bankowych omawiam i wyjaśniam. Staram się przeprowadzić cały proces obsługi kredytowej w możliwie najkrótszym czasie. Przejmując większość obowiązków ja i mój zespół działamy – tak aby uzyskanie kredytu hipotecznego odbywało się dla klientów bezstresowo i z minimalnym zaangażowaniem ich czasu.

Zapraszam do kontaktu i spotkania.
Żaneta Chryczyk
Telefon: 530 372 145
E-mail: biuro@kredyty-hipoteczne.info.pl
www.kredyty-hipoteczne.info.pl