Promocja

KLIMATYZACJA ZA 1 ZŁ!

Chłodne lato w nowym domu prefabrykowanym!

Wybuduj dom z Zimmermann-Haus i zyskaj 

KLIMATYZACJĘ ZA 1ZŁ!

 

 

Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji i ciesz się komfortem w nowym domu prefabrykowanym. To idealna okazja, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie przyjemny chłód w upalne dni. Nie przegap tej szansy na idealny dom w idealnej temperaturze.

 

Co to za promocja?

Zawrzyj umowę na budowę budynku mieszkalnego projektu Zimmermann Haus  lub projektu indywidualnego w standardzie Energo lub pod klucz i zyskaj klimatyzację 3,5 KW za 1 zł! 

Jaki jest termin trwania promocji?

Promocja jest dostępna od 2 lipca do 31 lipca 2024 roku. To znaczy, że jeśli zawrzesz umowę na budowę domu w tym okresie, skorzystasz z naszej wyjątkowej promocji!

Ile można zaoszczędzić dzięki promocji?

Dzięki naszej promocji zyskujesz klimatyzację 3,5 KW za tylko 1 zł! Podpisz umowę na budowę domu prefabrykowanego i spędź lato w komfortowych warunkach.

Jakie są warunki promocji?

  • W czasie trwania promocji (tj. Od 2 lipca do 31 lipca 2024) zawrzyj umowę na budowę domu prefabrykowanego projektu Zimmermann Haus (lista projektów Zimmermann-Haus dostępna jest na stronie www.zimmermann-haus.com.pl/projekty-zimmermann-haus/ ) lub projektu indywidualnego w standardzie minimum Energo z wyłączeniem standardu Economy (Opis standardu Energo znajduje się przy każdym projekcie na podanej wyżej stronie),
  • Podpisz protokół odbioru budynku mieszkalnego,
  • Podpisz oświadczenie zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do Regulaminu promocji (regulamin promocji dostępny poniżej).
  • Uiść w terminie (zgodnym z terminem zawartym w umowie) wszelkie należności pieniężne na rzecz Organizatora przewidziane w umowie na budowę budynku mieszkalnego zawartej w czasie trwania promocji,

Dlaczego warto wybrać Zimmermann Haus?

Nasza firma to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Nasze projekty cieszą się uznaniem klientów, a nasze podejście do budowy domów spełnia najwyższe oczekiwania.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszych projektach. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci w spełnieniu Twoich marzeń o nowym domu.

Podpisz już dziś, umowę na budowę domu prefabrykowanego i skorzystaj z promocji “Klimatyzacja za 1zł”!

*Regułamin pomocji dostępny poniżej

 

Nie przegap takiej okazji! 

Regulamin promocji

 

Umów się indywidualne i bezpłatne spotkanie z naszym doradcą klienta!