adaptacje i projekty od podstaw

Projekty indywidualne

Wybierz pomiędzy projektowaniem domu od podstaw, a wyborem gotowego projektu i jego późniejszą adaptacją. Projekty indywidualne wykonujemy dla metraży powyżej 70m2!

Wybór gotowego projektu domu

Budujemy domy w technologii szkieletu drewnianego. Jesteśmy w stanie dostosować praktycznie każdy projekty do takiego typu konstrukcji. Szeroki katalog projektów domów znajdziesz na takich stronach jak www.z500.pl, www.archon.pl, www.extradom.pl. Projekt nie musi być przygotowany w wersji prefabrykowanej. Możesz wybrać projekt w wersji murowanej, a nasz zespół architektów zajmie się jego adaptacją do naszej technologii. Dodatkowo doradzimy praktyczne rozwiązania i wprowadzimy ewentualne zmiany w projekcie. Projekty indywidualne wykonujemy powyżej 70 m2 metrażu.

Koniecznie sprawdź nasz gotowy katalog projektów Zimmermann-Haus. Może któryś z naszych projektów spełni Twoje oczekiwania i dzięki temu oszczędzisz już na samym początku drogi do wymarzonego domu.

 

Policz koszty budowy domu swojego projektu:

Kalkulator Kosztów Budowy Domu
Budujemy domy wyłącznie powyżej 70 m² powierzchni.

Chcesz dowiedzieć się jak zoptymalizować koszty Twojej budowy? Umów się na spotkanie z naszym doradcą:

indywidualny projekt domu pod zamówienie

Projekt domu na zamówienie

Adaptacja nie zawsze zezwala na wprowadzenie wszystkich zmian. Warto rozważyć inwestycję w projekt na zamówienie, tworzony przez naszych architektów.

Wybór indywidualnego projektu na zamówienie to pewnie rozwiązanie. Możemy dostosować projekt według szczegółowych wytycznych. Ograniczają nas jedyne warunki zabudowy lub miejscowy plan zagospodarowania.

Nasz architekt na podstawie szczegółowej rozmowy utworzy projekt marzeń. Wybór metrażu, ilości i wielkości pomieszczeń zależy od Ciebie.

Oczywiście nasi architekci zawsze doradzą odpowiednie rozwiązania, dzięki którym użytkowania wymarzonego domu będzie praktyczne.

Adaptacja gotowego projektu domu

Każdy gotowy projekt wymaga adaptacji. Adaptacja polega na sprawdzeniu możliwości zastosowania projektu na konkretnej działce. Dostosowujemy wtedy projekt do lokalnych warunków oraz przepisów związanych z warunkami technicznymi i miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub warunkami zabudowy.

Warto na etapie wyboru projektu, przed jego zakupem skontaktować się z nami. Dokonamy dokładnej analizy czy taki projekt może być wybudowany na wskazanej działce. Gdy brakuje miejscowego planu zagospodarowania, musimy wystąpić o warunki zabudowy.

Na etapie adaptacji możemy wprowadzić szereg zmian w projekcie. Zmiany wymiarów, dodanie lub usunięcie okna, zmiana kształtu dachu lub jego nachylenia, rozkładu pomieszczeń, zmian w instalacji elektrycznej czy sanitarnej.

 

adaptacja projektów domu szkieletowego

adaptacje gotowych projektów

Polecamy sprawdzone biura projektowe online

www.z500.pl
www.extradom.pl
www.archon.pl
www.archeton.pl
www.mgprojekt.com.pl
www.tooba.pl

biura projektowe domów online

Telefon

+48 662 355 000

Zadzwoń lub napisz